BZT52C2V4T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C2V4T-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C2V4T-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C2V4T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C2V4T-7
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±8% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms