BZT52HC39WF-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52HC39WF-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52HC39WF-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52HC39WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52HC39WF-7
תיאור
DIODE ZENER 39V 375MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 375 mW ±5.13% הרכבה משטחית SOD-123F
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.13%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
375 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
עכבה (מקס') (Zzt)
75 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 27.3 V