BZT585B13TQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT585B13TQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT585B13TQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT585B13TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B13TQ-7
תיאור
DIODE ZENER 13V 350MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 13 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
350 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V