BZT585B15TQ-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT585B15TQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT585B15TQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT585B15TQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT585B15TQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B15TQ-13
תיאור
DIODE ZENER 15V 350MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
350 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V