BZT585B15TQ-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 15V 350MW SOD523 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 15 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.1 V @ 100 mA |
יצרן | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±2% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 350 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms | מספר מוצר בסיס |
זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 10.5 V |