BZT585B24T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT585B24T-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT585B24T-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT585B24T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B24T-7
תיאור
DIODE ZENER 24V 350MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT585B24T-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 16.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
70 Ohms