BZT585B39TQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT585B39TQ-7DI-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B39TQ-7
תיאור
DIODE ZENER 39V 350MW SOD523
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
350 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 27.3 V