BZX84B15Q-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84B15Q-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B15Q-7-F
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V