BZX84B27-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84B27-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZX84B27-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZX84B27-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B27-7-F
תיאור
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B27-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 18.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms