BZX84B27Q-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84B27Q-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B27Q-7-F
תיאור
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 18.9 V