BZX84B4V3-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B4V3-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B4V3-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B4V3-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B4V3-7-F
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B4V3-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms