BZX84C13-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C13-7-F
תיאור
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 13 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C13-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms