BZX84C27-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 27,699
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 72,983
גיליון נתונים
Comchip Technology
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOT-23-3