BZX84C2V4W-7-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 200 mW ±8% הרכבה משטחית SOT-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84C2V4W-7-F דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 µA @ 1 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±8% | מארז ההתקן של הספק SOT-323 |
הספק - מקס' 200 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 100 Ohms |