BZX84C39W-7 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | BZX84C39WDITR-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 39V 200MW SOT323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 39 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BZX84C39W-7 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 27.3 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C (TJ) |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOT-323 |
הספק - מקס' 200 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 130 Ohms |