BZX84C39W-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C39WDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C39W-7
תיאור
DIODE ZENER 39V 200MW SOT323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 39 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C39W-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27.3 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms