BZX84C3V3TS-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84C3V3TS-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZX84C3V3TS-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZX84C3V3TS-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V3TS-7-F
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT-363
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 3 בלתי תלוי 3.3 V 200 mW ‎±6% SOT-363
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C3V3TS-7-F דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
3 בלתי תלוי
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
3.3 V
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-363
הספק - מקס'
200 mW