BZX84C3V6W-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C3V6W-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C3V6W-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C3V6W-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V6W-7-F
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 200 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84C3V6W-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms