BZX84C4V7Q-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84C4V7Q-13-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZX84C4V7Q-13-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZX84C4V7Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C4V7Q-13-F
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 300 mW ±6.38% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±6.38%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V