BZX84C5V6T-7-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 150 mW ±7% הרכבה משטחית SOT-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 2 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±7% | מארז ההתקן של הספק SOT-523 |
הספק - מקס' 150 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 40 Ohms |