BZX84C5V6T-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84C5V6T-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZX84C5V6T-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZX84C5V6T-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C5V6T-7-F
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 150 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOT-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
SOT-523
הספק - מקס'
150 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms