D3V3L1B2WS-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-D3V3L1B2WS-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-D3V3L1B2WS-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-D3V3L1B2WS-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D3V3L1B2WS-7
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 18VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
90W
קיבוליות @ תדר
11pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
3.5V
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
18V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)