D3V3Z1BD2CSPQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-D3V3Z1BD2CSPQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-D3V3Z1BD2CSPQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-D3V3Z1BD2CSPQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D3V3Z1BD2CSPQ-7
תיאור
DATALINE PROTECTION PP X2-DSN060
תיאור מפורט
5.3V (טיפוסי) מלחץ10.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית X2-DSN0603-2
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
55W
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
קיבוליות @ תדר
0.3pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
דירוג
לרכב
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
הרשאה
AEC-Q101
מתח - פריצה (מינ')
5V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
5.3V (טיפוסי)
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.5A (8/20µs)