DDZ10CS-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DDZ10CS-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DDZ10CS-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DDZ10CS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDZ10CS-7
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±2.51% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2.51%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
8 Ohms