DDZX10C-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DDZX10C-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DDZX10C-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DDZX10C-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDZX10C-7
תיאור
DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 300 mW ±3% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±3%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
8 Ohms