DDZX27D-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DDZX27D-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DDZX27D-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DDZX27D-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDZX27D-7
תיאור
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ±2.5% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 21 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2.5%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms