DDZX5V6B-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DDZX5V6BDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DDZX5V6BDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DDZX5V6BDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDZX5V6B-7
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 300 mW ±3% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 2.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±3%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
11 Ohms