DESD24VF1BLP3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DESD24VF1BLP3-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DESD24VF1BLP3-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DESD24VF1BLP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DESD24VF1BLP3-7
תיאור
TVS DIODE 24VWM 23V X2DFN06032
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23V מלחץ1A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית X2-DFN0603-2
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
40W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
0.3pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1A (8/20µs)