DESD24VL1BAQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DESD24VL1BAQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DESD24VL1BAQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DESD24VL1BAQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DESD24VL1BAQ-7
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38V מלחץ3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הגנת קווי כוח
לא
יצרן
יישומים
HDMI, USB
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
11pF ב-100MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
24V
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
230W