DFLS1150Q-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLS1150Q-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLS1150Q-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLS1150Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLS1150Q-7
תיאור
DIODE SCHOTTK 150V 1A POWERDI123
תיאור מפורט
דיודות 150 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
מודלים EDA/CAD
DFLS1150Q-7 דגמים
קטגוריה
קיבוליות @ Vr‏, F
28pF ב-5V, 1MHz
יצרן
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA