DFLS1200-7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTK 200V 1A POWERDI123 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 200 V 1A הרכבה משטחית PowerDI™ 123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 200 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ Vr, F 23pF ב-5V, 1MHz |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 200 V | מארז ההתקן של הספק PowerDI™ 123 |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 175°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 850 mV @ 1 A | מספר מוצר בסיס |