DMN2002UFG-13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 20 V 180A (Tc) 600mW (Ta) הרכבה משטחית POWERDI3333-8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMN2002UFG-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMN2002UFG-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMN2002UFG-13
תיאור
IC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
99 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±12V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3926 pF @ 10 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
600mW (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
POWERDI3333-8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
2.5V, 10V