DMN6040SSD-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DMN6040SSD-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMN6040SSD-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMN6040SSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMN6040SSD-13
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 5A 1.3W הרכבה משטחית ‎8-SO‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
Diodes Incorporated
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22.4nC ב-10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1287pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
1.3W
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
5A