DMN6040SSDQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DMN6040SSDQ-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMN6040SSDQ-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMN6040SSDQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMN6040SSDQ-13
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 5A (Ta) 1.3W הרכבה משטחית ‎8-SO‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DMN6040SSDQ-13 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22.4nC ב-10V
יצרן
Diodes Incorporated
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1287pF ב-25V
Digi-Reel®
הספק - מקס'
1.3W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
2 תעלות N (כפול)
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
5A (Ta)