DMN60H080DS-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMN60H080DS-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMN60H080DS-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMN60H080DS-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMN60H080DS-13
תיאור
MOSFET N-CH 600V 80MA SOT23-3
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 80mA (Ta) 1.1W (Ta) הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
1.7 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
25 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.1W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V