DMP3007SFG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DMP3007SFG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMP3007SFG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMP3007SFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMP3007SFG-7
תיאור
MOSFET P-CH 30V 70A POWERDI3333
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 30 V 70A (Tc) 2.8W (Ta) הרכבה משטחית POWERDI3333-8
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DMP3007SFG-7 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
64.2 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±25V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2826 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
2.8W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
POWERDI3333-8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V