DMP4006SPSW-13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת P 40 V 115A (Tc) 3.4W (Ta), 104W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה PowerDI5060-8 (Type UX)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMP4006SPSW-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMP4006SPSW-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMP4006SPSW-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 41V~60V POWERDI506
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
162 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6855 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.4W (Ta), 104W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PowerDI5060-8 (Type UX)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V