DMP4015SPS-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DMP4015SPS-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMP4015SPS-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMP4015SPS-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMP4015SPS-13
תיאור
MOSFET P-CH 40V 8.5A PWRDI5060-8
תיאור מפורט
תעלת P 40 V 8.5A (Ta) 1.3W (Ta) הרכבה משטחית PowerDI5060-8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
47.5 nC @ 5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±25V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4234 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.3W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PowerDI5060-8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V