DMT10H009LK3-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMT10H009LK3-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMT10H009LK3-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMT10H009LK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMT10H009LK3-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 61V~100V TO252 T&R
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 90A (Tc) 1.7W (Ta) הרכבה משטחית TO-252 (DPAK)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DMT10H009LK3-13 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
20 nC @ 4.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2309 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.7W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-252 (DPAK)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V