DMT4004LPS-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DMT4004LPS-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMT4004LPS-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMT4004LPS-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMT4004LPS-13
תיאור
MOSFET N-CH 40V 26A PWRDI5060
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 26A (Ta), 90A (Tc) 2.6W (Ta), 138W (Tc) הרכבה משטחית PowerDI5060-8
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DMT4004LPS-13 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
82.2 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4508 pF @ 20 V
פיזור הספק (מקס')
2.6W (Ta), 138W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V