DMT4005SCT
מק"ט מוצר של DigiKey
DMT4005SCT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMT4005SCT
תיאור
MOSFET N-CH 40V 100A TO220AB
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 2.3W (Ta), 104W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
49.1 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3062 pF @ 20 V
פיזור הספק (מקס')
2.3W (Ta), 104W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V