DMTH10H071LFDFW-13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 4.6A (Ta) 1.8W (Ta) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה 6‏-2020‏DFN‏-U‏ (SWP‏) (Type UXG‏)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMTH10H071LFDFW-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH10H071LFDFW-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH10H071LFDFW-13
תיאור
IC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
6.4 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
296 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.8W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
6‏-2020‏DFN‏-U‏ (SWP‏) (Type UXG‏)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V