DMTH4004SCTB-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DMTH4004SCTB-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DMTH4004SCTB-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DMTH4004SCTB-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH4004SCTB-13
תיאור
MOSFET N-CH 40V 100A TO263AB T&R
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 4.7W (Ta), 136W (Tc) הרכבה משטחית TO-263
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
68.6 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4305 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
4.7W (Ta), 136W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-263
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V