DMTH4007SPSQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH4007SPSQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH4007SPSQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH4007SPSQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH4007SPSQ-13
תיאור
MOSFET N-CH 40V 15.7A PWRDI5060
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 15.7A (Ta), 100A (Tc) 2.8W (Ta), 136W (Tc) הרכבה משטחית PowerDI5060-8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
41.9 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2082 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
2.8W (Ta), 136W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V