DN350T05-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DN350T05DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DN350T05DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DN350T05DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DN350T05-7
תיאור
TRANS NPN 350V 0.5A SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 350 V 500 mA 50MHz 300 mW הרכבה משטחית SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DN350T05-7 דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
20 ב-50mA, 10V
יצרן
הספק - מקס'
300 mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
50MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
500 mA
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
350 V