FL0800008Q | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8 MHz ±30ppm גבישים 12pF 500 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FL0800008Q דגמים |
קטגוריה | ESR (התנגדות טורית שקולה) 500 Ohms |
יצרן | אופן פעולה בסיסי |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 8 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2.5x3.2) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.098 אינץ' (3.20 מ"מ x 2.50 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.031 אינץ' (0.78 מ"מ) |
קיבוליות עומס 12pF | מספר מוצר בסיס |