FW2500025Z
מק"ט מוצר של DigiKey
FW2500025ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FW2500025ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FW2500025ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FW2500025Z
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 20pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FW2500025Z דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
25 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
20pF