FW384WFIN1
מק"ט מוצר של DigiKey
31-FW384WFIN1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-FW384WFIN1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-FW384WFIN1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FW384WFIN1
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.4 MHz ±10ppm גבישים 7pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 90°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
גבישMHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.6‏x‏2‏)
תדר
38.4 MHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
יציבות התדר
±12ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
מספר מוצר בסיס
קיבוליות עומס
7pF