FY2500068 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 10pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 50 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -10°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 25 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (3.2x5) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.197 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (5.00 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.043 אינץ' (1.10 מ"מ) |