GBJ1001-F
מק"ט מוצר של DigiKey
GBJ1001-FDI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GBJ1001-F
תיאור
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 10A GBJ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מיישר גשר חד-פאזי סטנדרטי 100 V חור מעבר GBJ
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 5 A
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 100 V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
4-SIP, GBJ
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז ההתקן של הספק
GBJ
מתח - היפוך שיא (מקס')
100 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10 A